Alaplı Belediyesi Başkan Vekili Uysal, çalışmaları inceledi

Alaplı Belediyesi Başkan Vekili Uysal, çalışmaları inceledi
Alaplı Belediyesi Başkan Vekili Uysal, çalışmaları inceledi
ZONGULDAK (AA) - Alaplı Belediye Başkan Vekili Emine Uysal, mahallelerde devam eden çalışmaları inceledi.Uysal, incelemelerin ardından gazetecilere...

ZONGULDAK (AA) ? Alaplı Belediye Başkan Vekili Emine Uysal, mahallelerde devam eden çalışmaları inceledi.

Uysal, incelemelerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, mahallelerimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için yoğun şekilde çalıştıklarını söyledi.

Her mahalleye yaşam alanları yaptıklarını ifade eden Uysal, şöyle konuştu:

"Belediye sınırları içinde bulunan 5 mahallemize yaşam alanları yapıyoruz. İnsanlarımız yaşam alanlarında daha çok vakit geçirmelerini, özelikle bayanlarımızın bu alanlarda oturmalarını, çaylarını içerek sohbet etmelerini istiyoruz. Yeni Siteler Mahallesi, Bayrak Tepe mevkisi böyle bir alana kavuştu. Şimdi Tepe Köy Mahallesi'nde şehir parkı inşaatına başlandı. Bu alanda mesire alanı yapacağız. İnsanlarımız burada çayını içerken denizi ve güneşin batışını seyredebilecekler. 690 Evler Mahallesi'nde teras park çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak. Yine Karşıyaka Mahallemize de yaşam alanı yapacağız. Bizim isteğimiz insanlarımızın sosyal ihtiyaçlarını giderebilecekleri alanlar yapmak, bunu için var gücümüzle çalışıyoruz."