Alaplı Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu

Alaplı Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu
Alaplı Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu
ZONGULDAK (AA) - Alaplı Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.Alaplı Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleştirilen kurulda konuşan Kent...

ZONGULDAK (AA) ? Alaplı Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Alaplı Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleştirilen kurulda konuşan Kent Konseyi Başkanı İsmail Korkut, sağlıklı bir şekilde faaliyetleri sürdürebilmesi için belediyenin gerekli mali desteği vermesi gerektiğini söyledi.

Konseyin, bir mekanı olmadan hizmetlerini sürdürmeye çalıştığını ifade eden Korkut, şöyle konuştu:

"Bir kuruluşun sağlıklı bir şekilde görev yapabilmesi ve işleyebilmesi için 3 temel faktöre ihtiyaç vardır. Bunlardan birincisi dinamik beyin ve insan gücü, ikincisi fiziksel mekanlar ve üçüncüsü faaliyetlerini gerçekleştirilmesi için gerekli olan finansman kaynaklarıdır. Bizler Kent Konseyi olarak bunlardan birinci madde olan dinamik beyin ve insan gücümüz olan yürütme kurulumuz ve meclislerimizi belirledik. 3 maddeden birincisi yerine getirmiş olduk. Yine 2. madde olan fiziksel mekan için olumlu bir şey söyleyemeyeceğim. Alaplı Belediye bünyesinde hizmet veren konseyin henüz faaliyetlerini yürütecek bir fiziksel mekanı bile yoktur."

Daha sonra komisyon başkanlarının hazırladığı raporlar, oy birliğiyle kabul edildi.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Belediye

  ,

  Mekan

  ,

  kültür

  ,

  kent

  ,

  oy

  ,

  hizmet

  ,

  beyin