Alaplı TSO Başkanı Ocak'a ziyaret

Alaplı TSO Başkanı Ocak'a ziyaret
Alaplı TSO Başkanı Ocak'a ziyaret
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve Belediye Meclisi üyeleri, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak'ı...

ZONGULDAK (AA) - AK  Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve Belediye Meclisi üyeleri, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak'ı ziyaret etti.

Yavuz, ziyarette yaptığı konuşmada, Alaplı TSO'nun kanaat oluşturabilecek, yeni projelerle ilgi güçlü fikirler sunabilecek  bir sivil toplum örgütü olduğunu söyledi.

Belediye tarafından yapılması planlanan kapalı pazar yeriyle ilgili detaylı bir çalışmanın yapılmadığını ifade eden Yavuz, "Belediye tarafından yapılacak kapalı pazar yerinin şehir hayatını çok etkiyeceği, şehir trafiğini ve insan sirkülasyonuna taşınması imkansız bir yük getireceğine inanıyoruz. Bununla ilgi daha detaylı çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyoruz" diye konuştu.

 TSO Başkanı Ocak da  AK Parti heyetine teşekkür ederek "Projeyle ilgi bizlere bilgi verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Oda olarak proje sahiplerinin bize bilgi vermesini beklerdik. Ama şu ana kadar bu olmadı, çok üzgünüz" dedi.