Alaplı'da Öğretmenler Günü voleybol turnuvası

Alaplı'da Öğretmenler Günü voleybol turnuvası
Alaplı'da Öğretmenler Günü voleybol turnuvası
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla voleybol turnuvası düzenlendi.Alaplı Aktif Spor Kulübü Başkanı...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla voleybol turnuvası düzenlendi.

Alaplı Aktif Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı Belediyesi işbirliğinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla voleybol turnuvası düzenlediklerini söyledi.

Alaplı Kapalı Spor Salonunda başlayan turnuvaya 8 takımın katıldığını ifade eden Uğuz, "Alaplı Belediyesi önderliğinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kurumlar, odalar ve öğretmenlerin katıldığı voleybol turnuvası düzenledik. Amacımız kurumlar arası kaynaşmayı sağlamak ve gençlerimiz spora özendirmektir. Turnuva halkımızın yoğun ilgi göstermesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Öğretmenler günü oynanacak final maçına ardından birici olan takıma ödülü verilecek. İlçemizde bu gibi turnuvaların sürekli olması gerektiğini düşünüyorum. Bu turnuva destek veren Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ediyorum" diye konuştu.