Alaplı'da "Torba Yasa" bilgilendirme toplantısı

Alaplı'da "Torba Yasa" bilgilendirme toplantısı
Alaplı'da "Torba Yasa" bilgilendirme toplantısı
ZONGULDAK (AA) - Alaplı ilçesinde kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen 6552 sayılı İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde...

ZONGULDAK (AA) - Alaplı ilçesinde kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen 6552 sayılı İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması ile Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun ile ilgili toplantı düzenlendi.

Alaplı Belediyesi Kültür Salonu'nda esnaflara yönelik gerçekleştirilen toplantıda konuşan, Alaplı Mal Müdürü Adnan Çetin, kanunun mükelleflere, sigortalılara, hak sahiplerine ve tüm vatandaşlara önemli avantajlar getirdiğini belirtti.

Çetin, şöyle konuştu:

 "Borçlarının yapılandırılması için son başvuru tarihi 1 Aralık 2014 tarihidir. Kanunla ilgili tanıtım kampanyası düzenlemekteyiz. Bu çerçevede kullanılan tanıtım afişi ve broşürlerinin yanı sıra ziyaret, bilgilendirme toplantısı, seminer ile panel gibi etkinlikler yapılmaktadır. Amacımız vatandaşın mağdur olmaması için kanunun avantajlarından azami ölçüde faydalanmalıdır."

Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç ise esnaf kesiminin mağdur olmaması için böyle bir toplantı düzenlediklerini belirterek, "Esnafımız için faydalı bir toplantı oldu" dedi.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  ,

  kültür

  ,

  esnaf

  ,

  Aralık