Alaplı'daki ramazan yardımları

Alaplı'daki ramazan yardımları
Alaplı'daki ramazan yardımları
ZONGULDAK (AA) - Alaplı Belediye Başkanlığı ve Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  tarafından ilçede ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında...

ZONGULDAK (AA) ? Alaplı Belediye Başkanlığı ve Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  tarafından ilçede ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunulduğu bildirildi.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, hayırsever kişi ve kuruluşların da desteğiyle ramazan ayında muhtaç ailelere yardımda bulunduklarını söyledi.

Belediye görevlilerinin koliler halindeki ramazan yardımlarını bizzat yardıma muhtaç ailelerin evlerine teslim ettiğini anlatan Tekin, "Bu ramazanda da yaklaşık 600 muhtaç aileye yardımda bulunmayı hedefliyoruz. Yardım dağıtımları önümüzdeki günlerde tamamlanacak" dedi.

-Alaplı TSO'dan gıda yardımı

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  Başkanı Recep Ocak da TOBB desteğiyle ramazan yardımlarını dağıtımına başladıklarını belirtti.

Her yıl 500 aileye gıda paketi dağıttıklarını aktaran Ocak "Bu yıl odamıza 700 paket gıda yardımı geldi. Bunları ilgili ailelere ulaştırmaya devam edeceğiz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Ramazan

  ,

  tobb

  ,

  Belediye

  ,

  gıda

  ,

  sanayi