Ankara'daki terör saldırısı

Ankara'daki terör saldırısı
Ankara'daki terör saldırısı
- Saldırıda yaralanan Damatoğlu: - "Miting alanındaki toplanma yerine geldiğimizde bir anda patlama oldu. Patlama sırasında yere düştüm. Yaklaşık 5 saniye sonra ikinci patlama meydana geldi"

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Demokrasi Platformu üyeleri, Ankara 'daki terör saldırısında yaralanan İbrahim Damatoğlu'nu ziyaret etti.

Platform üyeleri, Ankara'daki ilk tedavisinin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine sevk edilen Damatoğlu'nu ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Damatoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın şokunu yaşadığını belirterek, "Miting alanındaki toplanma yerine geldiğimizde bir anda patlama oldu. Patlama sırasında yere düştüm. Yaklaşık 5 saniye sonra ikinci patlama meydana geldi. Orası bir savaş alanı gibi oldu. İnsanların hali çok kötüydü" diye konuştu.

Yaralananlara yardım etmek istediğini anlatan Damatoğlu, "Bacağıma bilye saplanmıştı. Orada bulunan doktorlar sayesinde insanlar kurtuldu. Dehşet vericiydi. Yaralılara şifalar diliyorum. Kaybettiklerimize de rahmet diliyorum" dedi.