Ankara'daki terör saldırısına tepkiler

Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
Ankara'daki terör saldırısına tepkiler
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ankara'daki terör saldırısını...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti  Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ankara 'daki terör saldırısını kınadı.

Çaturoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, her türlü terörü lanetlediğini belirtti.

Ankara'daki terör saldırısının, ülkenin huzurunu bozmaya yönelik olduğunu kaydeden Çaturoğlu, "Menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şehit olan güvenlik görevlilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Gün birlik olma, tek vücut olma günüdür. İnanıyorum ki devletimiz bu tür saldırıların da her zaman üstesinden gelecektir" ifadesini kullandı.

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ise gazetecilere yaptığı açıklamada, "Terör nereden gelirse gelsin, kime yönelirse yönelsin terörü lanetliyorum" dedi.

Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye 'deki terör olaylarında hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyen Demirtaş, "Üzücü olayların yaşanmamasını, kan ve gözyaşının olmadığı huzur içerisinde bir Türkiye istiyoruz" şeklinde konuştu.