BBP Alaplı İlçe Başkanı Şen:

BBP Alaplı İlçe Başkanı Şen:
BBP Alaplı İlçe Başkanı Şen:
- "Devletimizin müsamahası ve sabrını zorlayan terör örgütleri girdikleri inlerden mutlak çıkartılıp, cezalandırılacaklardır"

ZONGULDAK (AA) ? Büyük Birlik Partisi (BBP) Alaplı İlçe Başkanı Sabahattin Şen, "Devletimizin müsamahası ve sabrını zorlayan terör örgütleri girdikleri inlerden mutlak çıkartılıp cezalandırılacaklardır" dedi.

Şen, gazetecilere yaptığı açıklamada, hükumetin kurulamaması nedeniyle boşluktan faydalanan teröristlerin  güvenlik güçlerini hain tuzaklar kurarak  şehit etmesinin devlete karşı bir toptan başkaldırı olduğunu söyledi.

Aziz milletin ve vatan evlatlarının her şartta ülkesini korumak için canını vermeye hazır olduğunu anlatan Şen, şunları kaydetti:

"Şehit edilen güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bin yıldır bu topraklarda birlikte yaşamış, kültürümüzle, örf, adet ve geleneklerimizle etle kemik olmuş milletimizi bölmeye, parçalamaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Devletimizin müsamahası ve sabrını zorlayan terör örgütleri girdikleri inlerden mutlak çıkartılıp cezalandırılacaklardır"


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  şehit

  ,

  Vatan

  ,

  ilçe

  ,

  güvenlik

  ,

  Birlik

  ,

  Karşı

  ,

  BBP