Beşiktaş Ereğli Taraftarlar Derneğinden eğitime destek

Beşiktaş Ereğli Taraftarlar Derneğinden eğitime destek
Beşiktaş Ereğli Taraftarlar Derneğinden eğitime destek
ZONGULDAK (AA) - Beşiktaş Ereğli Taraftarlar Derneği, "Köy Okullarına Yardım" Projesi kapsamında, Yaraşlıyörük İlkokulu öğrencilerine kırtasiye...

ZONGULDAK (AA) - Beşiktaş Ereğli Taraftarlar Derneği, "Köy Okullarına Yardım" Projesi kapsamında, Yaraşlıyörük İlkokulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Dernek Başkanı Bahadır Kasap, törende yaptığı konuşmada,  sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirterek, bu doğrultuda hayata geçirdikleri projeyi,  ilçe geneline yayacaklarını vurguladı.

Çocukların sevincine ortak olmak istediklerini dile getiren Kasap, şunları söyledi:

"Kampanyadaki en büyük amacımız, ihtiyacı olan öğrencilerimizin, okul yöneticileri ile birlikte ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve  yardımların doğrudan öğrencilerimize ulaştırmak ve onların sevincine ortak olabilmektir. Bu projemizi ilk olarak burada gerçekleştirmek için muhtarımız İbrahim Çalık ve okul yöneticileri ile ortaklaşa yaptığımız çalışmalar neticesinde, yaşları 5-12 arasında olan 26 öğrencimiz için tespit ettiğimiz yardımlarımızı öğrencilerimize dağıtacağız. Onların mutluluğuna küçükte olsa katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize."


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  Köy

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  sosyal