Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman:

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman:
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman:
- "Artık stadımıza dönmek istiyoruz, stadımıza kavuşmak hepimizin ortak temennisi'

ZONGULDAK (AA) - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni statları Vodafone Arena'nın yapımının devam ettiğini belirterek "Artık stadımıza dönmek istiyoruz, stadımıza kavuşmak hepimizin ortak temennisi" dedi.

Orman, açılış ve ziyaretler için geldiği Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde AA muhabirine yaptığı açıklamada, Vodafone Arena'da çalışmaların büyük bir hızla sürdürüldüğünü söyledi.

Spor kamuoyunun merakla beklediği stada bir an önce kavuşmak istediklerini belirten Orman, şu ifadeleri kullandı:

"Taraftarlarımızın da spor kamuoyunun da merakla beklediği Vodafone Arena'da çalışmalar büyük bir titizlikle yürütülüyor. Stadın çatısında yoğunlaşan çalışmalarda sonuca doğru ulaşılmak üzere. Çalışmaların hızlı ve yolunda gitmesi tüm camiamızı mutlu etmiştir. Çok önemli aşamaya geçtik ama yapılacak daha çok işimiz var, daha çok çalışacağız ve bir an önce burayı bitireceğiz. Artık stadımıza dönmek istiyoruz, stadımıza kavuşmak hepimizin ortak temennisi."

Başkan Orman, devre arasında mali duruma göre transfer yapılabileceğini belirterek, "Transfer yapabiliriz de yapmayabiliriz de. Mali koşullarımız uygun olursa yapabiliriz" değerlendirmesinde bulundu.