BEÜ'de Multidisiplin laboatuvarı açıldı

BEÜ'de Multidisiplin laboatuvarı açıldı
BEÜ'de Multidisiplin laboatuvarı açıldı
ZONGULDAK (AA) - Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Multidisiplin Laboratuvarı törenle açıldı.BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer,...

ZONGULDAK (AA) - Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Multidisiplin Laboratuvarı törenle açıldı.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, laboratuvarın açılışında yaptığı konuşmada,  üniversitelerinin Tıp Fakültesi öğrencilerinin imkanlarının her geçen gün iyileştirdiklerini belirterek, "Tıp Fakültesi Dekanlığına ve yönetimine teşekkür ediyorum. Laboratuvarımız öğrencilerimize ve araştırma yapan hocalarımıza da hayırlı olur. Artık üniversitemizde öğrencilerin laboratuvarlar eksikliği ile ilgili hiçbir bölüm kalmadı" dedi.

BEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Taner Bayraktaroğlu da, bu yıl fakültelerinin birinci sınıfında 267 öğrencinin eğitiminin devam ettiğine dikkati çekerek, "Özellikle Tıp Fakültesi'nin temeli olan temel bilimler açısından hücreden dokuya ve dokudan organa kadar geçen normal bir insan bedenindeki esas yapı taşlarını öğretmek açısından bizim alanlarımız yeterli gelmiyordu. Rektörümüzün katkılarıyla alt yapı projesi gerçekleşti. Fakültemizde Multidisiplin Laboratuvarı kısa süre içerisinde kazandırılmış oldu" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Rektör Özer tarafından laboratvuarın açılışı gerçekleştirildi.


    ETİKETLER:

    ZONGULDAK

    ,

    Bülent Ecevit