Çatışmada yaralanan askere ziyaret

Çatışmada yaralanan askere ziyaret
Çatışmada yaralanan askere ziyaret
ZONGULDAK (AA) - Şırnak'ta askeri birliğe uzun namlulu silah ve roketatarla saldıran teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavisinin ardından...

ZONGULDAK (AA) - Şırnak'ta askeri birliğe uzun namlulu  silah  ve roketatarla saldıran teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavisinin ardından babaevine getirilen Uzman Çavuş Sercan Sezer'e Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Uludere ilçesinde 1 Eylül 'de teröristlerce yapılan saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademesinden (GATA) taburcu edilerek baba ocağına getirilen Uzman Çavuş Sezer'i Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile ziyaret etti.

Başkan Uysal, terör olaylarına tepki gösterdi, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu belirterek, "Gazimize de acil şifalar diliyoruz. Terörü lanetliyoruz. Birlik ve beraberlik ile bu terör belasının da üzerinden geleceğiz. Yaralı askerimiz Sercan Sezer'in sonuna kadar yanındayız, askerlerimiz, polislerimiz asla yalnız değildir" dedi.

Ziyarette Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi.