Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Özdemir'den okullara ziyaret

Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Özdemir'den okullara ziyaret
Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Özdemir'den okullara ziyaret
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Nebioğlu beldesinde okulları ziyaret ederek incelemede...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Nebioğlu beldesinde okulları ziyaret ederek incelemede bulunduklarını bildirdi.

Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, Nebioğlu İlk ve Ortaokulu'nda öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet ederek ihtiyaçlarıyla ilgili bilgi aldıklarını söyledi.

Öğrencilere, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sistemi'nin (TEOG) ve kitap okumanın önemini anlattığını ifade eden Özdemir, "Okullarımızda birtakım incelemelerde bulunarak öğretmen ve öğrencilerimizin görüşlerini değerlendirdik. Öğrencilere kitap okumanın faydalarının yanında aynı zamanda daha önce başlattığımız 'Çaycuma Okuyor Projesi'nin önemine değindik. Bu arada Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan'a da eğitime gösterdiği katkılardan dolayı teşekkür ettik" dedi.

Özdemir, ziyaretinde bulunduğu Nebioğlu İlkokulu'nda anasınıfı öğrencilerine boyama ve etkinlik kitaplarıyla bayrak hediye etti.