Çaycuma'da belediye çalışmaları

Çaycuma'da belediye çalışmaları
Çaycuma'da belediye çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, kentin 50 yıl sonrasını planladıklarını, yaşanabilir, modern bir Çaycuma inşa ettiklerini...

ZONGULDAK (AA) ? Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, kentin 50 yıl sonrasını planladıklarını, yaşanabilir, modern bir Çaycuma inşa ettiklerini söyledi.

elektrik hatlarının yer altına alındığını ve doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı Nihat Kantarcı Caddesi'nde onarım çalışmalarının başlayacağını bildirdi.

Kantarcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Nihat Kantarcı Caddesi'nde elektrik hatlarının yer altına alındığını, doğalgaz çalışmalarının tamamlandığını, yağmur suyu şebekesinin yenilendiğini ve bisiklet yolu yapımına da başlandığını ifade etti.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan caddenin üst yapısının da kısa sürede tamamlanacağını aktaran Kantarcı,

"İki bulvarımız da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.  Bu bulvarlarımıza yeni imar yolları bağladık. Bu imar yollarıyla alternatif ulaşım güzergahı oluşturduk. Bulvarlarımızda engellilerimizi de düşündük. Çalışmalar sonunda bulvarlarımız Çaycuma'mıza yakışır, modern hale gelecek. Çalışmalar sırasında verilen rahatsızlığı anlayışla karşılayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" dedi.