Devrek'te içme suyu şebekesi yenileniyor

Devrek'te içme suyu şebekesi yenileniyor
Devrek'te içme suyu şebekesi yenileniyor
ZONGULDAK (AA) - Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, şehir merkezinde alt ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Semerci,...

ZONGULDAK (AA) ? Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, şehir merkezinde alt ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. 

Semerci, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehrin içme suyu şebekesini yenilediklerini ve yağmur suyu kanalları açıldığını söyledi. 

Kaldırımlarda bozuk olan yerlerde, kilitli parke taşı çalışmalarının da devam etiğini ifade eden Semerci, şöyle konuştu:

" Atatürk Caddesi'nde alt ve üst yapı yenileme çalışmalarına başladık. Yaz mevsimine göre ticari yoğunluğun daha az yaşandığı bir dönem olduğu için çalışmalarımızı bu mevsimde başlattık. Esnafımızı mağdur etmemek için projemizi bu döneme beklettik. Başlattığımız proje kapsamında Atatürk Caddesi'ni alt ve üst yapı bakımından yenileyeceğiz. Cadde ilçemize yakışır bir görünüme kavuşacak. Çalışmalarımız süresince verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı halkımızdan özür diliyoruz. Gösterdikleri anlayıştan dolayı esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Her şey daha güzel, daha modern ve daha yaşanabilir bir Devrek için. İlçe halkımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun."