Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan inceleme

Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan inceleme
Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan inceleme
ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçeye bağlı bazı mahallelerde incelemelerde bulundu, muhtarlar ve vatandaşların talepleri...

ZONGULDAK (AA) ? Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçeye bağlı bazı mahallelerde incelemelerde bulundu, muhtarlar ve vatandaşların talepleri değerlendirildi.

Elmatepe, Kışla ve Kirmanlı mahallelerinde yol, kanalizasyon, su ve istinat duvarı taleplerini inceleyen Başkan Uysal, "Sorunları acil, orta ve uzun vadede çözümü için harekete geçeceğiz. Halkımızın beklediği hizmetleri getirmek için ekibimizle ciddi bir çalışma içerisindeyiz" dedi.

Başkan Uysal, Kışla Mahallesi'ndeki Ereğli Belediyesi İtfaiye hizmet binası ve şantiyenin bulunduğu alanın başka bir noktaya taşınacağını, Gülüç ırmağının ıslah edilerek o bölgenin sosyal yaşam alanlarına dönüştürülmesinin hedeflendiğini de belirterek "Derenin ıslah edilerek o bölgede rekreasyon çalışması yapılacak. Gülüç Nehri aslında çok güzel, burayı balık tutulabilecek, teknelerin gezebileceği, vatandaşlarımızın da nefes alabileceği bir alana dönüştürmek en büyük hedeflerimizden biridir" diye konuştu. 


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  başkan

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet