Ereğli Belediyesi'nde değerlendirme toplantısı

Ereğli Belediyesi'nde değerlendirme toplantısı
Ereğli Belediyesi'nde değerlendirme toplantısı
ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal tarafından değerlendirme toplantısı düzenlendi.Mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda...

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal tarafından değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda konuşan Uysal, muhtarların mahallelerde yaşanan sorunların çözümü için belediyeye dilekçeyle başvuruda bulunabileceğini söyledi.

Başvuruların kayıt altına alındığını belirten Uysal, mahallelerin her türlü istek ve şikayetlerinin değerlendirileceği Muhtarlıklar Müdürlüğünün aktif olarak hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

Fırsat buldukça mahallelerde incelemelerde bulunduğunu ifade eden Uysal, şunları söyledi:

"Ben 5 mahalle hariç bütün mahalleri gezdim. Daire müdürlerimizle bizzat gezdim ve sorunları yerinde gördüm. Çözülmeyecek hiçbir sorun yok. 4 yıllık zaman dilimi içinde sorunu çözülmeyen mahalle kalmayacak. Sizden tek istediğim biraz sabır. Bütün mahallerimizde çim saha ve spor aletleri olacak. Sağlıklı nesiller yetiştirmemiz için spor ve yeşil alanlar oluşturmamız şart."

Uysal, Çetin Apatay Bulvarı'nda yeni trafik düzenlemesine gidileceğini, kaldırımların araç işgalinden kurtarılacağını da sözlerine ekledi.