Ereğli Kaymakamı Madenoğlu, muhtarlarla buluştu

Ereğli Kaymakamı Madenoğlu, muhtarlarla buluştu
Ereğli Kaymakamı Madenoğlu, muhtarlarla buluştu
ZONGULDAK (AA) - Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.Madenoğlu, Müftülük Konferans...

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Madenoğlu, Müftülük Konferans Salonu'ndaki toplantıda, vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini belirtti.

Muhtarlardan, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenmelerini ve güler yüz göstermelerini isteyen Madenoğlu, şunları söyledi:

"Bu ilçede gerek diğer sorunların çözümü, gerekse mahalle ve köylerdeki sorunların çözümü için el birliği halinde koşmaktan başka çare yoktur. Buna mecbur olmanın yanında adeta mahkumuz. Hiç kimseye hiçbir hizmet yerinde dururken, oturduğu yerden tabiri caizse gökten zembille inmez. Koşuşturan muhtar arkadaşlarımızın, taleplerini dile getiren muhtar arkadaşlarımızın gerçekten sonuç aldıklarını biliyorum. Muhtarlar da dahil kamu görevlileri vatandaşa kızma, sinirlenme, darılma hakkımız yoktur. Vatandaşımız bize kızabilir komşu, memur kızabilir, darılabilir ama benim, muhtarın veya bir kamu görevlisinin vatandaşa küsmek, darılmak gibi bir lüksümüz yoktur."

Toplantıya,  İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Tufan, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük ve Ereğli Belediye Başkan Vekili İbrahim Cöbek de katılacak.