Ereğli'de altyapı çalışmaları

Ereğli'de altyapı çalışmaları
Ereğli'de altyapı çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, köylerin altyapı eksikliklerinin tamamlama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.Kaymakamlık Toplantı...

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay , köylerin altyapı eksikliklerinin tamamlama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda köy muhtarlarıyla bir araya gelen Çay, ilk etapta 93 bin metrekare parkenin dağıtılacağını belirterek, ''Bu parkelerin biran önce döşenmesi gerekiyor, muhtarlarımız bu doğrultuda daha özverili ve istekli çalışmalı. Parke çalışmalarını bitiren muhtarlarımız talepleri doğrultusunda yine parke verilecektir'' dedi.

Devlet-vatandaş işbirliğiyle köylere ciddi yatırımlar yapıldığını ve muhtarların her türlü talebine olumlu yanıt verdiklerini vurgulayan Çay, şöyle konuştu:

''Amacımız köylerimizdeki vatandaşların sağlık su içmelerini sağlamaktır. Bu sene sonuna kadar bir aksilik olmazsa tüm su depolarımızı onarımdan geçirmek istiyoruz. Benim sizlerden istediğim köylerimizde, bu çalışmalar yapılırken işlerin başında durmanızdır. Kendi işinizmiş gibi sahip çıkmanızı istiyorum. Siz test edip bize tamam dediğiniz zaman , biz müteahhide işin ödemesini yaparız. Muhtarlarımızın özverili çalışmaları bizi daha çok teşvik eder. Birlik ve beraberlik içerisinde yapılmayacak iş yoktur. Yeter ki hizmette açık olalım, şeffaf olalım.''


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Çay

  ,

  Köy

  ,

  ,

  zaman

  ,

  Birlik

  ,

  kaymakamlık