Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı
Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı
ZONGULDAK (AA) - Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında düzenlendi.Çay, toplantının ardından...

ZONGULDAK (AA) - Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında düzenlendi.

Çay, toplantının ardından AA muhabirine yaptığı açıklamasında, 2015 yılı içerisinde ayrılan 2 milyon 340 bin lira bütçenin, ilçenin her noktasına hizmet götürebilmek için kullanılacağını belirtti.

Köylerde yaşanan eksiklikleri gidermek ve daha modern bir görünüme kavuşturmak için çaba gösterdiklerini vurgulayan Çay, şunları söyledi:

"Köylerimize eğitimden altyapıya kadar pek çok önemli hizmeti getirmek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Asfalt, kilitli parke, su depolarının bakım ve onarımları, kanalizasyon, su hatlarına kadar köylerimizde ciddi projeler hayata geçiriliyor. Parasal yönden herhangi bir sorunumuz bulunmamaktadır. Muhtarlarımızın bize ilettiği talepleri karşılıyoruz. Köylerimizde özellikle devlet vatandaş işbirliğiyle önemli hizmetler ortaya çıktı. Muhtarlarımız ve köy halkımıza hizmet noktasında sağladıkları katkılardan ötürü teşekkür ediyorum."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Kaymakam

  ,

  Çay

  ,

  Köy

  ,

  Modern

  ,

  lira

  ,

  hizmet

  ,

  2015