Ereğli'de maç öncesi sürpriz evlilik teklifi

Ereğli'de maç öncesi sürpriz evlilik teklifi
Ereğli'de maç öncesi sürpriz evlilik teklifi
ZONGULDAK (AA) - Ereğli ilçesinde üniversite öğrencisi Sadettin Cengiz (20), kız arkadaşı Hazal Baloğlu'na televizyondan izleyecekleri...

ZONGULDAK (AA) ? Ereğli ilçesinde üniversite öğrencisi Sadettin Cengiz (20),  kız arkadaşı Hazal Baloğlu'na televizyondan izleyecekleri Galatasray-Çaykur Rizespor maçı öncesi sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

Meydanbaşı Caddesi'nde maçı izleyecekleri Ereğli Galasaraylı Taraftarlar Derneği'nin duvarına "Benimle evlenir misin?" yazılı pankart astıran Cengiz, konfeti ve üniversite arkadaşlarının tezahüratları arasında Baloğlu'na evlenme teklif etti.

Hazal Baloğlu,  teklifi kabul ederek Cengiz'in boynuna sarıldı.

Cengiz, yanında getirdiği tek taş yüzüğü Hazal'ın parmağına taktı, her iki gencin aileleri de o mutluluk anına tanıklık etti.

Sadettin Cengiz, gazetecilere yaptığı açıklamasında lise öğrencisiyken Hazal'la tanıştıklarını söyledi.

Hazal'ın evlenme teklifini kabul etmesi ile büyük mutluluk duyduğunu belirten Cengiz, "Maç öncesi derneğin bulunduğu binanın önünde evlenme teklifinde bulunma kararı aldım. Hazal'a derneğe maçını izlemek için davet ettim, formalarımızı giydik geldik, sürpriz karşısında o da büyük mutluluk duydu" diye konuştu.

Çok heyecanlandığını belirten Hazal Baloğlu da "Çok şaşırdım, maç izlemeye gelmiştim ama evlilik teklifi aldım" dedi.