Ereğli'de okullar eğitim-öğretime hazır

Ereğli'de okullar eğitim-öğretime hazır
Ereğli'de okullar eğitim-öğretime hazır
ZONGULDAK (AA) - Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak amacıyla okulların bakım...

ZONGULDAK (AA) ? Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak amacıyla okulların bakım ve onarımdan geçirildiğini bildirdi.

Korkmaz, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde okulların eğitim ve öğretime hazır olduğunu, herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için tüm tedbirlerin de alındığını söyledi.

Nimet İlkokulu, Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi, Kepez İzmirlioğlu Ortaokulu, Kestaneci İbrahim İzmirli İlkokulu, Kayabaşı Alemdar Ortaokulu, Erdemir İlkokulu, Dikmen İlkokulu, Süheyla İbrahim İzmirli Fen Lisesi, Köseler İbrahim İzmirlioğlu İlkokulu, Şehit Madenciler ilkokulunda ısı yalıtım, çevre düzenleme, boya, çatı ve iyileştirme işleri yapıldığını ifade eden Korkmaz, "Yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, ailelerine, eğitim camiasına başarılar getirmesini temenni ediyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Anadolu

  ,

  çevre

  ,

  şehit

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim