Ereğli'de şehitler için mevlit

Ereğli'de şehitler için mevlit
Ereğli'de şehitler için mevlit
ZONGULDAK (AA) - Ereğli'de, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor taraftar derneklerince, terör saldırılarında şehit olan asker ve...

ZONGULDAK (AA) - Ereğli'de,  Galatasaray , Fenerbahçe , Beşiktaş ve Trabzonspor taraftar derneklerince, terör saldırılarında şehit olan asker ve polisler için mevlit düzenlenecek.

Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Cevdet Öztürk, Ereğli Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadık Mercan, Fenerbahçe Spor Kulübü Ereğli Şube Başkanı Halil Uzun ve Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Serdar Özbek, yaptıkları ortak basın açıklamasında  terör saldırılarını kınadı.

Şehitler için perşembe günü amfi tiyatroda mevlit okutulacağı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde biz Ereğli'deki taraftar derneklerinin başkanları 'renklerin kardeşliği' adı altında kenetlendik. Sadece sporda değil, toplumsal olaylarda da üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazırız. Tüm bölge halkımızı akşam namazına müteakip gerçekleştireceğimiz mevlit programına davet ediyoruz."