Ereğli'de sünnet şöleni

Ereğli'de sünnet şöleni
Ereğli'de sünnet şöleni
ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen şölende bu yıl  134 çocuk sünnet ettirildi.Ereğli Belediyesinin...

ZONGULDAK (AA) ? Ereğli Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen şölende bu yıl  134 çocuk sünnet ettirildi.

Ereğli Belediyesinin eski hizmet binası önünden gezi trenine bindirilen 134 çocuğun ilçe merkezinde gezdirilmesinin ardından Amfi Tiyatro'da program düzenlendi.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sünnet olan çocukları ve ailelerini kutladı, geleneksel hale getirilen şölene gösterilen ilgiye teşekkür etti.

İlçedeki özel hastanelerde 134 çocuğun belirli tarihlerde sünnetlerinin gerçekleştirileceğini belirten Uysal, ülkenin çeşitli yerlerinde yaşanan terör saldırıları nedeniyle şölenin eğlence bölümlerinin iptal edildiğini söyledi.

Daha sonra sünnet edilen çocuklara bisiklet, top ve saat olmak üzere çeşitli hediyeler verildi.

Etkinliğe AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ile bazı belediye meclis üyeleri ve sünnet olacak çocukların aileleri katıldı.