Ereğlililer Derneği'nden ziyaret

Ereğlililer Derneği'nden ziyaret
Ereğlililer Derneği'nden ziyaret
ZONGULDAK (AA) - Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı İsa...

ZONGULDAK (AA) - Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu'yu ziyaret etti.

Keskin, önümüzdeki hafta genel kurulunu gerçekleştirecek olan GMİS Armutçuk Şubesi'nin ilçede önemli çalışmalar imza attığını belirterek, "Madencileri ilçeyle bütünleşmede büyük görevler üstlendiniz. Ereğlililer Derneği maden işçisinin her zaman yanında olmuştur, olmaya da devam edecektir" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şube Başkanı İsa Mutlu da 13 Ocak Salı günü olağan genel kuruldan yine birlik ve beraberliğin zaferle çıkacağını belirterek, "Maden işçisi bir bütündür, zor bir dönemde yolumuza devam ediyoruz. Ereğlililer Derneği sağ olsun bizlerin her zaman yanında olmuş, destek vermiştir" diye konuştu.

Mutlu, ilçeye bir madenci evi kazandırmak istediklerini, bu doğrultuda derneğin de desteğine ihtiyaç duyduklarını kaydetti.