Ereğli'ye yeni pazar yeri yapılacak

Ereğli'ye yeni pazar yeri yapılacak
Ereğli'ye yeni pazar yeri yapılacak
ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçeye yeni bir pazar yeri yapılması için çalışmalara başlandığını söyledi.Uysal, beraberinde...

ZONGULDAK (AA) - Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçeye yeni bir pazar yeri yapılması için çalışmalara başlandığını söyledi.

Uysal, beraberinde bazı belediye meclis üyeleri ve daire müdürleriyle pazar yeri esnafını ziyaret etti, sorunlarını dinledi.

Göreve geldikleri günden itibaren Ereğli halkını özlediği hizmetlere buluşturmak için çaba gösterdiklerini belirten Uysal, "Uluslararası Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenliklerini tamamladık ve yeniden hizmetlerimize çalışmalarımıza hız verdik. Pazar yeri esnafımızı ziyaret ettik, sorunlarını dinledik. Yeni pazar yeri için gerekli tüm çalışmalar yapıldı. Pazarı en iyi esnafımız bilir. Onların görüşünü alıp yeni projemizi şekillendireceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.

Pazarcılar Odası Başkanı Fehmi Taşkın ile Bakkallar ve Manavlar Odası Başkanı Aydın Uzun da Uysal'ın ziyaretlerine eşlik etti.