Eski Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Özbakır'dan ziyaret

Eski Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Özbakır'dan ziyaret
Eski Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Özbakır'dan ziyaret
ZONGULDAK (AA) - Eski Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Özbakır, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti.Özbakır, burada yaptığı...

ZONGULDAK (AA) - Eski Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Özbakır, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret etti.

Özbakır, burada yaptığı açıklamada, AK Parti 'ye milletvekilliği için başvuru yaptığını belirtti.

Zonguldak'ın sorunlarını bildiğini anlatan Özbakır, "Zonguldak'ta 9 yıl başsavcılık gibi önemli bir görevi ifa ettim. Zonguldak'ın sorunlarını biliyorum. Adli görevim sırasında önemli hizmetleri hayata geçirdik. Buna ek adliye binası da dahil. Bundan sonra Zonguldak halkına siyasetçi olarak hizmet etmek istiyorum. Aday adaylığı başvurumu yaptım. Süreç devam ediyor. Tüm aday adaylarına başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık da  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Cumhuriyet Başsavcısı olarak, ilimizde dokuz yıl önemli hizmetler ve görevler gerçekleştirdiniz. Zonguldak halkının teveccühünü kazandınız. Bundan sonraki aday adaylığı sürecinde başarılarınızın daim olmasını temenni ederiz" dedi.