Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, Ereğli'de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.AK Parti Ereğli İlçe...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, Ereğli'de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, AK Partili Ereğli Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili ile Ereğli Kızılay Derneği, Ereğli Verem Savaş Derneği, Türkiye Emekliler Derneği ve Ereğli Ziraat Odasını ziyaret eden Çaturoğlu, amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde yöreye hizmet etmek olduğunu söyledi.

Çaturoğlu, AK Parti iktidarının Türkiye'ye çağ atlattığını belirterek şunları kaydetti:

"Biz  AK Parti döneminde yapılanları asla unutturmayacağız.  En küçük örnek olarak, 1999 yılına kadar hastanelerde, eczanede kuyruklar olurdu. AK Parti hükümeti Türkiye'de kuyruk sıkıntısını çözdü. İşçiye, emekliye ve memura ne verilecekse yine AK Parti verecektir.  Yapılacak ne varsa yine AK Parti yapacaktır. Biz pazara kadar değil, mezara kadar, her daim en iyi hizmeti vereceğiz.  Zonguldak'ta ve Ereğli'de, Alaplı'da bütün sevil toplum kuruluşlarıyla birlik beraberlik içerisinde güzel işler yapacağımıza da inanıyorum. Bu konuda kendimize güvenimiz tam, enerjimiz yerinde. Bu noktada kimsenin endişesi, şüphesi olmasın."