Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, Ereğli'de esnafı ziyaret etti.Çaturoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada,...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, Ereğli'de esnafı ziyaret etti.

Çaturoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, iktidar muhalefet ayrımı yapmadan el birliği içerisinde bölgeye hizmet kazandırmak noktasında çalıştıklarını söyledi.

Kavgaların bir kenara bırakılarak bölge için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesi gerektiğini ifade eden Çaturoğlu, şunları kaydetti:

"Hiçbir ayrım yapmadan hizmetin en iyisini getirebilmek için ekip arkadaşlarımızla  gece gündüz çalışacağız. Bölgeyi, sorunları, yapılanları, yapılması gerekenleri çok iyi biliyorum. Öncelikle bölgemizdeki üniversiteye ve üniversiteye bağlı fakültelerimizin gelişmesine önem vereceğiz. Ereğli'de Eski Devlet Hastanesi hizmet binalarının da bulunduğu arazinin Bülent Ecevit Üniversitesi'ne tahsisi konusunda olumlu gelişmeler başlattık.  Yeni yatırımlar gerçekleştirmek adına çalışmalarımız olacak. 7 Haziran seçimleri ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Çaturoğlu, beraberinde AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partililerle esnafın sorunlarını dinledi.