Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ZONGULDAK (AA) - CHP Zonguldak Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, Ereğli ilçesine bağlı Çaylıoğlu Köyü'nde kurulan pazar yerini ziyaret etti.Demirtaş,...

ZONGULDAK (AA) -  CHP Zonguldak Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, Ereğli ilçesine bağlı Çaylıoğlu Köyü'nde kurulan pazar yerini ziyaret etti.

Demirtaş, pazar esnafına hitaben yaptığı konuşmada, bölgenin sorunlarını çok iyi bildiğini, Ereğli-Devrek karayolunun bir an önce tamamlanması gerektiğini söyledi.

Belde ve köylerde seçim çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Demirtaş, "Göreceksiniz CHP 7 Haziran'da iktidara gelecek. İçinde emeklimizin, asgari ücretlimizin, çalışanımızın, işsizimizin, esnafın sorunlarına çözümler bulunan projelerimizi hazırladık. Her gittiğimiz yerde halkımızın sıcak ilgisiyle karşılaşıyoruz. CHP olarak iktidara geliyoruz, biz iktidara hazırız. Hedeflerimizle, kadrolarımızla, projelerimizle hazırız. Daha önce partiniz ne olursa olsun, hepinizi seviyoruz. Hepinizi aramızda görmek istiyoruz. 7 Haziran Milletvekili genel seçimlerinde hepinizin desteğini bekliyorum" dedi.

Demirtaş'a CHP Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer eşlik etti.