Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekili adayları Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu, Ereğli'de tersaneler bölgesinde incelemelerde...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti  Zonguldak milletvekili adayları Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu, Ereğli'de tersaneler bölgesinde incelemelerde bulundu.

Tersaneci işçileriyle bir araya gelen Çaturoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde yöreye hizmet etmek olduğunu belirtti.

Tersanelerde ve Organize Sanayi Bölgesinde yaşanan sorunları giderecek kadrolara sahip olduklarını ifade eden Çaturoğlu, şunları söyledi:

 "Bu tersaneleri buraları AK Parti   kurdu, AK Parti'den önce burada, Ereğli'de tersane mi vardı? Biz bu tersanelerin bu bölgeye kazandırılması için mücadele verdik, tekrar eski günlerine dönmesi, şahlanmaları için daha da büyümeleri için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gerek tersaneler, gerekse OSB'ler bizim gözbebeğimiz, istihdamın gerçekleştirileceği alanlar, bu iş yerlerine yönelik her türlü çalışmayı ve çözüme dönük gayretlerimizi göstereceğiz."

Çaturoğlu, son 13 yılda AK Parti iktidarının Türkiye 'ye önemli hizmetler kazandırdığını vurgulayarak, 7 Haziran seçimlerinde de ülkedeki istikrarın devam edeceğini sözlerine ekledi.