Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekili adayı Özcan Ulupınar, Alaplı ilçesinde Sofullu, Yedigelli ve Hacıhasan köylerini ziyaret...

ZONGULDAK (AA) ? AK  Parti Zonguldak milletvekili adayı Özcan Ulupınar, Alaplı ilçesinde Sofullu, Yedigelli ve Hacıhasan köylerini ziyaret etti.

Ulupınar, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, yapılan anketlerin 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'nin 276'dan fazla milletvekili çıkaracağını gösterdiğini söyledi.

  CHP , MHP ve diğer partilerin iktidara gelme şansı olmadığını anlatan Ulupınar, şöyle konuştu:

"Biz maalesef Türkiye genelinde sandıklara sahip çıkamadık. Bu konuda diğer partiler daha başarılı, ne yapıp edip sandıklara sahip çıkacağız. Oy vermeye gitmeyen seçmenlerimiz, bize kırgın ve küskün olanlar var. Bu seçimlerde herkesten destek bekliyoruz. Terör maalesef çok eskiden olduğu gibi çok can yakmaya başladı. Polislerimiz, askerlerimiz vatandaşlarımız şehit ediliyor. Ekonomik sıkıntılar baş göstermeye başladı. Büyük projeler gerek kamuda gerekse özel sektörde ya durduruldu, ya da aksama noktasına geldi. Oyun çok büyük, bu oyunu bozacak olan sizlersiniz, bizleriz. "