Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu: "1 Kasım seçimlerinde AK Parti tek başına iktidar olduğu zaman Zonguldak'ta çok önemli hizmetler yapacağız"

ZONGULDAK (AA) - AK  Parti Zonguldak Milletvekili ve milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, "1 Kasım seçimlerinde  Ak Parti tek başına iktidar olduğu zaman Zonguldak'ta çok önemli hizmetler yapacağız" dedi.

Çaturoğlu, Karşıyaka Mahallesi muhtarı Dündar Yazgan'ı ziyaret ederek seçmen kağıdını teslim aldı.

Anadolu Lisesi'nde oyunu kullanacak olan Çaturoğlu, 1 Kasım seçimlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Seçim çalışmaları kapsamında belde, köy ve mahallelerde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadıklarını ifade eden Çaturoğlu, şöyle devam etti:

"1 Kasım tarihinde yapılacak olan genel seçimlere 9 gün gibi bir süre kaldı. Bu süre içinde Zonguldak'ımızı karış, karış gezerek seçmenlerden destek isteyeceğiz. 1 Kasım seçimlerinde AK Parti tek başına iktidar olduğu zaman Zonguldak'ta çok önemli hizmetler yapacağız. Bunların en başında eksik olan yollarımızı bir an önce tamamlayacağız. Ereğli'deki tersaneler bölgesinde şu anda bir canlılık başladı. Ereğli gemi tersanelerinde şu anda 6 römorkör ve bir kimyasal tanker yapımına başlandı. Ayrıca orada bir limanımız var. O limanda yükleme boşaltma yeri yapabilmek için çalışmalarımız olacak. Ereğli ve Düzce Organize Sanayi bölgeleri, kullanabilecek bir yer haline gelecek. Bölgeye ilave bir istihdam ve ekonomik girdi sağlayacak."

Muhtar Yazgan da Çaturoğlu'na 1 Kasım tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde başarılar dilediğini belirtti.