Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
ZONGULDAK (AA) - MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, genel seçimlerde Zonguldak'tan en az 2 milletvekili çıkartmak için yola çıktıklarını...

ZONGULDAK (AA) - MHP  Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, genel seçimlerde Zonguldak'tan en az 2 milletvekili çıkartmak için yola çıktıklarını söyledi.

Şeker, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ereğli'de seçimlere büyük bir heyecan ve azimle hazırlandıklarını belirtti.

Zonguldak ve ülke genelinde, iktidar olarak genel seçimlerden çıkabilmek için yoğun çaba sarf edeceklerini vurgulayan Şeker, şunları söyledi:

"Bölgemizde en büyük başarıyı elde etmek için teşkilatlarımız her zaman çalışmaya hazırdır. MHP Ereğli İlçe Teşkilatı bölgenin çalışkan teşkilatları arasındadır. Burada hedefimiz Zonguldak'ta en az 2 milletvekili parolasıyla yola çıktık. Tabi gönül 5'te 5'i arzu ediyor. MHP'nin tek başına iktidar mücadelesinde bölgemizden en büyük katkıyı vermek için inşallah genç kadrolarımızla,  kadın kolları ve ülkü ocakları ile bütün gücümüzle elimizden gelen çalışmaların fazlasını ortaya koyarak, bu yolda yani tek başına iktidar mücadelesinde Zonguldak'tan en büyük katkıyı vereceğiz."