Gülüç'te altyapı çalışmaları

Gülüç'te altyapı çalışmaları
Gülüç'te altyapı çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde altyapının yanı sıra okullarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.Gülüç...

ZONGULDAK (AA) ? Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde altyapının yanı sıra okullarda çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldede altyapı çalışmalarının yanı sıra eğitim ve öğretim kurumlarının eksikliklerinin giderilmesi için her türlü desteği verdiklerini söyledi.

Gülüç Vesile Dikmen İlköğretim Okulu'nda bahçe düzenleme ve istinat duvarlarının yapıldığını vurgulayan Demirtaş, şunları söyledi:

"Gülüç olarak bir bütünüz. Sorunlarımızı gidermek yaşanabilir bir ortam oluşturmak bizlerin görevi. Eğitimden alt yapıya kadar Gülüç Belediyesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Beldemizde belirlenen sorunların çözümü için program dahilinde yoğun bir tempo içerisindeyiz. Bunun yanı sıra beldemizdeki eğitim kurumlarının bizden istenen eksikliklerini gidermeye de devam ediyoruz."

Gülüç'te sahil projesinin devam ettiğini anlatan Demirtaş, ayrıca e-belediye uygulamasının da başladığını kaydetti.