Gümeli'de mahalle yoları onarılıyor

Gümeli'de mahalle yoları onarılıyor
Gümeli'de mahalle yoları onarılıyor
ZONGULDAK (AA) - Gümeli Belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam, selde hasar gören mahalle yollarının onarıldığını bildirdi.Saydam, AA muhabirine yaptığı...

ZONGULDAK (AA) ? Gümeli Belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam, selde hasar gören mahalle yollarının onarıldığını bildirdi.

Saydam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gümeli'de etkili olan yağış nedeniyle mahalle yollarının zarar gördüğünü belirtti.

Belediye olarak iş makineleriyle birlikte onarım çalışmalarına hemen başladıklarını vurgulayan Saydam, şunları söyledi:

"Beldemiz coğrafi yapısı itibariyle dağlık bir alanda olduğu için sağanak birlikte seller meydana geliyor. Bu da mahallelere ulaşımı sağlayan yollarımıza zarar veriyor. Geçtiğimiz günlerdeki sağanak nedeniyle birçok mahallemize ulaşımı sağlayan yollarımız zarar gördü. Sağanak yağmurun etkisini kaybetmesinin ardından iş makinelerimizle birlikte hemen mahalle yollarımızda onarım çalışmasına başladık. Öncelikle geçmiş altı, çökele karagöl bölgesine ulaşımı sağlayan yollarda onarım çalışmalarını yaparak tamamladık. Diğer mahallerimizde çalışmalarımız sürüyor. En kısa sürede bu mahallerimizde de çalışmaları tamamlayarak, yollarımızı kışa hazır hale getirmek istiyoruz."


    ETİKETLER:

    ZONGULDAK

    ,

    Belediye

    ,