Hakkari'deki terör saldırısı

Hakkari'deki terör saldırısı
Hakkari'deki terör saldırısı
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Hakkari'deki terör saldırısında şehit olan askerler için taziye mesajı yayımladı.Yavuz,...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Hakkari'deki terör saldırısında şehit olan askerler için taziye mesajı yayımladı.

Yavuz, yaptığı açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi.

Türkiye'nin birlik ve beraberliğine yönelik yapılan saldırıları nefret ve lanetle kınadığını belirten Yavuz, şunları kaydetti:

"Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırı bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Birlik ve beraberliğini hedef alan bu tür saldırılarla defalarca karşılaşmış olan milletimiz, dün olduğu gibi bugün de bunların üstesinden gelebilecek kudrettedir. Bu menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, saldırıda yaralanan kahraman Mehmetçiklerimize acil şifalar temenni ediyoruz."