"İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" etkinliği

"İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" etkinliği
"İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" etkinliği
ZONGULDAK (AA) - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından "İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" etkinliği düzenlendi.Bülent Ecevit...

ZONGULDAK (AA) ? Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından "İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" etkinliği düzenlendi.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Prof. Dr. Arif Amirov Konferans Salonu'ndaki etkinliğin açılışında konuşan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu, özellikle üniversite ve meslek lisesi öğrencilerini, iş piyasasıyla buluşturmak, tanıtmak, kaynaştırmak ve gençleri iş gücü piyasası hakkında bilgilendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

İŞKUR olarak üzerilerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmeyi amaçladıklarını belirten Demirsu, "Yeniliklere uyum sağlayan bireylerin iş hayatında bir adım daha öne geçeceği gerçeğiyle karşı karşıya olduğumuz bir süreçten geçiyoruz. Değerli işverenlerimiz ülke ekonomisine pozitif yönde katkılarınızı yapmaya devam ederken, bizler İŞKUR olarak teşvik politikalarımızla sizlerin daha fazla istihdam sağlamanız ve ülke ekonomisine daha fazla destekte bulunmanıza yardımcı oluyoruz" diye konuştu.

Konuşmanın ardından istihdama katkı sağlayan işverenlere teşekkür belgesinin verildiği etkinlikte, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir belgesini, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman verdi.