"Kahvehaneler Kıraathaneye Dönüşmeli" Kampanyası

"Kahvehaneler Kıraathaneye Dönüşmeli" Kampanyası
"Kahvehaneler Kıraathaneye Dönüşmeli" Kampanyası
ZONGULDAK (AA) - Çaycumalı iş adamı Vedat Emeksiz, "Kahvehaneler Kıraathaneye Dönüşmeli" Kampanyası kapsamında, Beycuma beldesinde bir...

ZONGULDAK (AA) ? Çaycumalı adamı Vedat Emeksiz, "Kahvehaneler Kıraathaneye Dönüşmeli" Kampanyası kapsamında, Beycuma beldesinde bir kahvehaneye  kitap bağışladı.

Emeksiz, gazetecilere yaptığı açıklamada, kahvehanelere 6 bin kitap dağıtmayı amaçladıklarını belirterek, insanlara okuma alışkanlığı aşılamaya çalışacaklarını söyledi.

Beycuma Çok Programlı Lisesine de 150 kitap bağışladıklarını ifade eden Emeksiz, şöyle konuştu:

"Beycuma benim ana ocağım. Fırsat buldukça akrabalarımı ziyaret ederim. Lisemizin kütüphanesine 150 adet kitap hediye ettim. Beycuma lisemizin fiziki ve teknolojik imkanlarının da en üst düzeyde olduğu gördüm. Görevine yeni atanan okul müdürümüze çalışmalarında başarılar diledik. Kitap hediye ettiğim noktalar sadece okullar değil. Kahvehanelere de kitap hediye çalışmamız devam ediyor. Bu doğrultuda Beycuma beldemizdeki bir kahvehaneye de 10 adet kitap hediye ettik. Eskiden olduğu gibi inşallah bu kampanyayla kahvehaneleri kıraathaneye dönüştürmeye çalışacağız."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  kitap

  ,

  Hediye

  ,

  Fırsat

  ,

  Okul

  ,