Kandilli Belediyesinde alt ve üst yapı çalışmaları

Kandilli Belediyesinde alt ve üst yapı çalışmaları
Kandilli Belediyesinde alt ve üst yapı çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, kış ayı öncesi alt ve üstyapı eksikliklerini gidermek için yoğun çaba gösterdiklerini...

ZONGULDAK (AA) ? Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, kış ayı öncesi alt ve üstyapı eksikliklerini gidermek için yoğun çaba gösterdiklerini bildirdi.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ereğli-Kandilli karayolunun Gökçeler mevkisinden geçen yolun emniyet çizgilerinin çizildiğini, yine aynı bölgedeki yağmurlama hatlarının bakım ve onarımlarının yapıldığını söyledi.

İmkanlar doğrultusunda görülen eksikliklerin giderildiğini belirten Aydın, şunları kaydetti:

"Beldemizde gerek alt gerekse üstyapı anlamında önemli çalışmalar ortaya koyuyoruz. Gökçeler mevkisinden geçen karayolu bilindiği gibi son dönemlerde de yoğun olarak kullanılmakta. Dağlık alan olduğu için kış aylarında sis yoğun şekilde yaşanıyor, bu yüzden yol güzergahında görüş mesafesi ciddi anlamda düşüyor. Emniyet şeritlerini çektik, ulaşımın daha güvenli hale getirmeye çalıştık. Yine bu bölgemizde yağmurlama hatlarının bakım ve onarımlarını yapıyor, yağışlardan karayolunun etkilenmemesi için gereken önlemi almaya çabalıyoruz"

Aydın, ayrıca belediye kapısının tüm halka açık olduğunu, görüş, öneri ve şikayetlerini bizzat kendisine iletebileceklerini de sözlerine ekledi.