Kandilli Belediyesinde alt yapı çalışmaları

Kandilli Belediyesinde alt yapı çalışmaları
Kandilli Belediyesinde alt yapı çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, beldede alt yapı çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.Aydın, AA muhabirine yaptığı...

ZONGULDAK (AA) ? Kandilli Belediye  Başkanı Mustafa Aydın, beldede alt yapı çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, göreve seçilmelerinin ardından beldenin öncelikli sorunlarını belirlediklerini, başta belediyenin ekonomik borçları olmak üzere sorunları sıraladıklarını belirtti.

Beldede ulaşımın daha sağlıklı yapılabilmesi için kilitli parke çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade eden Aydın, "Güzel işleri birlik ve beraberlik içerisinde sağlamaya çabalıyoruz. Türkiye Taşkömürü Kurumu Armutçuk Müessesesine ait evlere belediyemiz tarafından su veriliyor, tüm işlemler tamamlandı. Yaz dönemi geldi, halkımızın beldemizde aileleriyle  zaman geçirebilecekleri sosyal alanlar oluşturulmasına yönelik hedeflerimiz var, inşallah bu hedeflerimize de ulaşacağız" diye konuştu.

Aydın, Ereğli-Kandilli karayolu Köseağzı mevkisinde Ereğli Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmalarının tamamlanmasıyla beldeye ulaşımın daha rahat gerçekleştirileceğini kaydetti.