Kandilli Belediyesinde altyapı çalışmaları

Kandilli Belediyesinde altyapı çalışmaları
Kandilli Belediyesinde altyapı çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, havaların elverişli gittiği sürece beldede alt ve üst yapı çalışmalarının devam edeceğini...

ZONGULDAK (AA) ? Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, havaların elverişli gittiği sürece beldede alt ve üst yapı çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kandilli Belediye sınırları içerisine Gökçeler'in de katılması ile hizmet ağının genişlediğini belirtti.

Göreve geldikleri günden itibaren belirlenen program dahilinde mahallelerdeki altyapı sorunlarını çözüme kavuşturma gayretinde olduklarını belirten Aydın, şunları söyledi:

"Her mahallemize eşit hizmet sloganıyla çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Kış ayı gelmeden de bu çalışmaları belirlenen programa göre tamamlamak hedefindeyiz. Gökçeler mevkisinde yol yapım, yağmurlama hatlarını ekiplerimiz sürdürüyor. Elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanıp belirlediğimiz sorunları ortadan kaldırmak istiyoruz"

Aydın, beldenin belirli noktalarında kanalizasyon hatlarında yaşanan sorunu ortadan kaldırmak için Alaplı Belediyesi tarafından kanal açma aracı desteği sağlandığını belirterek, "Alaplı Belediye Başkanımız Nuri Tekin'e de desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz" dedi.