Kandilli'de yol çalışması

Kandilli'de yol çalışması
Kandilli'de yol çalışması
ZONGULDAK (AA) - Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, yol sorunu olan alanlarda çalışmaların devam ettiğini bildirdi.Başkan Aydın, AA muhabirine...

ZONGULDAK (AA) ? Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın , yol sorunu olan alanlarda çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Başkan Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun zamandır Çamlık mevkisindeki yol probleminin devam ettiğini, belediyenin imkanları doğrultusunda bu sorunu ortadan kaldırmak için harekete geçtiklerini ifade etti.

Çamlık mevkisini vatandaşların yoğun olarak kullandığını belirten Aydın, "Hem tarım alanlarının bulunması hem de denize çok yakın olması nedeniyle vatandaşlarımız ulaşımda uzun zamandır ciddi sorunlarla karşı karşıya kalıyordu. Yağmur suları nedeniyle yol güzergahının pek çok bölgesinde toprak kaymaları yaşanmakta. Öncelikli olarak yağmur sularının bir noktada toplanması için yol boyunca kanal açma çalışmalarına başladık. İstinat duvarlarının yanı sıra yol da da yapacağımız iyileştirmelerin ardından halkımızın ulaşım sorununu ortadan kaldırmak istiyoruz" dedi.