Kandilli'deki yol çalışmaları

Kandilli'deki yol çalışmaları
Kandilli'deki yol çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Kandilli Belediyesince başlatılan yol yapım ve betonlama çalışmaları devam ediyor. Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, AA...

ZONGULDAK (AA) ? Kandilli Belediyesince başlatılan yol yapım ve betonlama çalışmaları devam ediyor. 

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın , AA muhabirine yaptığı açıklamada, havaların ısınmasının ardından hız verdikleri yol bakım ve onarım çalışmaları ile pek çok sorunu ortadan kaldırdıklarını söyledi.

Şehitlik Mahallesi Çamlı mevkisindeki yol güzergahının en büyük sorununun yağmurlama hattı olduğunu belirten Aydın, "Yağmur suları nedeniyle toprak kaymaları yaşanıyordu. İmkanlar doğrultusunda toprak kayması yaşanan bölümlere istinat duvarı yaparak düzenlemeye gittik." dedi.

Göreve geldikleri günden itibaren beldeye kalıcı eserler bırakmak istediklerini ifade eden Aydın, şunları kaydetti:

"Görevimize başlayalı 16 ayı geçti. Bu süre içerisinde belediyemizin öncelikli sorunlarını ve eksikliklerini belirleyerek çözüm yoluna gittik. Koltuklar gelip geçicidir, önemli olan yaşadığımız büyüdüğümüz kentimize borcumuzu ödemektir. Bu doğrultuda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza belediyemizin tüm kapıları açıktır. Yapıcı eleştirileri de her zaman dikkate almaktayız. Halkımızın beklediği hizmetleri getirebilmek için gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz, bundan da kimsenin endişesi olmasın."


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  Belediye

  ,

  Gece

  ,

  zaman

  ,

  Yağmur