Kapuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni

Kapuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni
Kapuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezuniyet töreni
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Kapuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk mezunlarını vermenin heyecanını yaşadı.Okul müdürü Turgay...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Kapuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk mezunlarını vermenin heyecanını yaşadı.

Okul müdürü Turgay Anar, Canpolat Pamay  Spor Salonu'nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, okullarından 103 öğrencinin mezun olduğunu söyledi.

Öğrencilerin sağlık hizmetleri niteliği gereği insan sağlığını koruyan, geliştiren, tedavi eden, insan odaklı bir liseden mezun olduklarını ifade eden Anar, şunları kaydetti:

"Bilimselliğin yanı sıra insan ilişkilerinde var olmasını istediğiniz sevgi, saygı, hoşgörü ve sabır sizin mesleğinizde daha da bir önem kazanmaktadır. Mesleki bilginizin yanı sıra daha ileriye, en ileriye, en iyiye sloganıyla bu değerlere sahip olan okulumuz mezunları olarak bugün diplomalarınızı alacaksınız.  Bugün diplomalarını alacak olan sevgili öğrencilerimizin fedakar ailelerini ve onların eğitimlerinde de aynı fedakarlığı gösteren saygı değer öğretmen arkadaşlarımı da en içten duygularımla kutluyor, teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum."

Hemşirelik bölümü öğrencilerin yemin etmesinin ardından öğrencilere diplomaları verildi.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Anadolu

  ,

  spor

  ,

  Bugün

  ,

  Öğretmen

  ,

  Okul