Kaymakam Keçeli'den başarılı personele takdir belgesi

Kaymakam Keçeli'den başarılı personele takdir belgesi
Kaymakam Keçeli'den başarılı personele takdir belgesi
ZONGULDAK (AA) - Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, görevlerinde üstün başarı gösteren asker ve polislere takdir belgesi verdi.Keçeli, gazetecilere...

ZONGULDAK (AA) - Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, görevlerinde üstün başarı gösteren asker ve polislere takdir belgesi verdi.

Keçeli, gazetecilere yaptığı açıklamada, görevlerinde üstün performans gösteren jandarma ve emniyet teşkilatı personeline motive ve teşvik edecek çalışmalarını ufak da olsa maneviyat olacak şekilde küçük bir belgeyle ödüllendirmeyi uygun gördüklerini söyledi.

Jandarma ve emniyet teşkilatının il ve ilçede huzur ve güven içinde yaşamın teminatı olduğunu ifade eden Keçeli, "Ülkemizde de güvenimizi ve huzurumuzu sağlayan teşkilatımız jandarma ve emniyet teşkilatıdır. Görev yapan tüm arkadaşlarımızı tebrik ve teşekkür ediyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. İlçemize de kazasız belasız asayiş olaylarının az olduğu ama oluyorsa da faillerinin hızlıca yakalanarak adaletin karşısına çıkarılıp adaletin tecelli ettiği bir yaşam diliyorum" dedi.

Keçeli konuşmasının ardından görevlerinde üstün başarı gösteren, İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli komiser yardımcıları Nahit Konca, Selami Turgut, Polis Memurları Ünal Ünlü, Murat Avcı, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Tarık Öztürk, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Yasin Ateş, Jandarma Astsubay Çavuş Ömer Ay, Jandarma Astsubay Çavuş İdris Boğa, Uzman Jandarma 3. Kademe Çavuş Onur Öz ve Uzman Jandarma 1. Kademe Çavuşu Kazım Kabalak'a takdir belgelerini takdim etti.