Köylerde çocuk parkı çalışması

Köylerde çocuk parkı çalışması
Köylerde çocuk parkı çalışması
ZONGULDAK (AA) - AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Akman, tüm köylere çocuk parkı ve durak yapılması için çalışma başlattıklarını bildirdi.Akman,...

ZONGULDAK (AA) - AK  Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Akman, tüm köylere  çocuk parkı ve durak yapılması için çalışma başlattıklarını bildirdi.

Akman, gazetecilere yaptığı açıklamada, öncelikli olarak köylerdeki eksiklerin giderilmesini amaçladıklarını belirtti.

Alaplı'nın köylerine, çok büyük hizmetler kazandırdıklarını ifade eden Akman, şöyle konuştu:

"Bu yıl fındık hasat zamanında köylerin nüfusunun armasıyla birlikte çöp sorunu yaşanmaya başlandı. Bu sorunun bir daha yaşanmaması için çöpleri artık müteahhit firma değil, özel idareye bağlı araçlarla haftada 2 ya da 3 gün alacağız. AK Parti iktidarının 13 yıldır Alaplı köylerine verdiği hizmetler ortadadır. Bu hizmetleri bundan sonraki yıllarda da artırarak devam etmek istiyoruz. Köylerimizdeki 80 tane su deposunu fayans döşendi. Hangi köye gidersek gidelim halkımız bizden artık çocuk parkı istiyor. 2016 yılında tüm köylerimize çocuk ve otobüs durakları kazandıracağız. Sayın Başbakanımız bununla ilgi Zonguldak'a ek ödenek gönderdi. İnşallah 2016 yılında her köyümüze çocuk parkı ve otobüs durağı yapacağız. Muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda eksik kalan parke, beton yol, yağmur kanalları ve kanalizasyon çalışmalarına hız vereceğiz. Alaplı- Mollabey alternatif yol çalışmalarını 2016 yatırım programına alınacak. İnşallah bu yolda önümüzdeki yıl tamamlanarak hizmete açılacak."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Yatırım

  ,

  Çocuk

  ,

  Parti

  ,

  firma

  ,

  Yağmur