Kozlu Belediyespor'da imza töreni

Kozlu Belediyespor'da imza töreni
Kozlu Belediyespor'da imza töreni
- BAL 11. Grup'ta mücadele eden Kozlu Belediyespor, Teknik Direktör Soner Erdurmuş ve antrenör Kerim Volkan Kilimci'yle sözleşme imzaladı

ZONGULDAK (AA) - Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 11. Grup'ta mücadele eden Kozlu Belediyespor, teknik direktör Soner Erdurmuş ve antrenör Kerim Volkan Kilimci'yle sözleşme imzaladı.

Kozlu Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Ertan Şahin, imza töreninde yaptığı konuşmada, eski milli futbolcu Ergün Penbe'ye, teknik danışmanlık teklifinde bulunduklarını ve kendisinin tekliflerini kabul ettiğini söyledi. 

Kulüp olarak 3. lig hedefini sezon başında koyduklarını anlatan Şahin, şöyle konuştu:

" Bugün geldiğimiz noktada hedefe yakınız ancak bu hedeften uzaklaşma gibi olumsuz duruma gitmeyelim diye uğraşıyoruz. Bu anlamda daha üst seviyede futbol anlayışı olan insanlardan destek alalım istedik. Bu anlamda 'Ergün Penbe'ye bize yardımcı olur musun ve teknik danışmanlık yapar mısın' diye sorduk. Kendisi de bizi kırmadı. Türkiye ve  dünya çapında ismi olan bir kardeşimiz. Bizi bu anlamda onurlandırdı. Bugünkü teknik ekibin kurulmasında büyük destek sağladı. Bu anlamda kendisine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum."

Teknik Danışman Penbe de kendisine gelen teklifi düşünmeden kabul ettiğini belirterek, "Şehrimize nasıl hizmet edebilirim konusunda teklifi kabul ettim. Yaklaşık 4 gündür yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Güvendiğimiz ve başarılı olacağını düşündüğümüz ekip kurma adına çalıştık. Volkan'la bilirlikte Galatasaray 'da oynadık. Soner hocamda bir çok takımda çalıştı. Burada başarılı olacaklarına inanıyorum" diye konuştu. 

Teknik Direktör Erdurmuş, yaklaşık 6-7 yıllık antrenörlük deneyimi olduğunu vurgulayarak, "Bir çok takımda görev aldık. Kendimizi geliştirdik. Artık ben de bu yolda heyecanımı, bilgi ve birikimim yanı sıra başarılı olmak için bu yola baş koydum. Bu göreve beni layık gördükleri için hiç bir şey düşünmeden buraya geldi. En iyi şekilde Kozlu Belediyespor'u temsil etmek istiyorum" dedi. 

Konuşmaların ardından Soner Erdurmuş, antrenör Kerim Volkan Kilimci, sözleşme imzaladı.