Kozlu'da altyapı çalışmaları

Kozlu'da altyapı çalışmaları
Kozlu'da altyapı çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, ilçede altyapı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, yüzeyi...

ZONGULDAK (AA) - Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, ilçede altyapı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, yüzeyi bozuk olan ve altyapısı tamamlanan bölgelerin asfaltlandığını ve ilçede hizmet almayan hiçbir mahallenin kalmamasına özen gösterildiğini belirtti. 

Mahallelerde yapılan asfalt, kaldırım, çevre düzenlemesi, ışıklandırma, yol genişletme, duvar, doğalgaz ve parke yol çalışmalarını yerinde incelediğini anımsatan Şahin, şunları kaydetti:

"Yüzeyi bozuk olan ve doğalgaz çalışması tamamlanmış yollarımızın asfalt çalışmalarını hızla yapıyoruz. Altyapısını bitirdiğimiz, doğalgaz, elektrik kurumu ve PTT'nin çalışmalarını tamamlandığı yollarda asfaltlama çalışmalarını hızla tamamlıyoruz. Halkımızın eziyet çekmemesi adına öncelikle altyapısını bitirdiğimiz yerlerin kaplamasını yapıyoruz. Tekrar kırma olmasın diye. Bu çalışmalar hızla devam ediyor. Asfalt çalışmalarının ardından kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını bitiriyoruz. Programımız kusursuz işliyor. İşlerimizi organize ederek Kozlu'nun tüm mahallelerine hizmet götürmek için yola çıktık."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  elektrik

  ,

  hizmet